Цікава стаття про перший спіч Януковича: про те, що він сказав, чого не сказав, як він сказав те, що сказав і про те як він міг (мав би) сказати те, чого не сказав... Цитую: "В отличие от первого спича Президента Виктора Ющенко, в речи Януковича не было обширных экскурсов в историю, упоминаний о казацком государстве, «Руськой правде» и о «жертвах Голодоморов, депортаций и Холокоста», «которые видят нас с небес и гордятся нами». Впрочем, от Виктора Федоровича, если честно, никто и не ждал характерного для речей его предшественника исторического пафоса."

Так, автор правий, але ми вже від Януковича В.Ф. стільки чули, що може навіть і краще, що він так сухо виступив — одним ляпом менше буде. Лінія політики пана Януковича і його команди відома всьому Світу. Більше того, розумним людям навіть не треба напружуватись, щоб передбачити кроки новообраного Президента. От вже й пан Кучма підвів голову: "во власть возвращаются мои люди". Так, повертаються люди.Які люди? Такі, що збиватимуть людей на дорогах і вже навіть ніхто не знатиме про це, як останні п'ять років.

Наталья Вітренко підняла голову, репетує, квакає. Я вже радів її знекненню з ефіру, а тут ... повилазили деякі. Сказати краще й зрозуміліше ніж це сказав головний редактор Главкома важко: “Сначала, Виктор Янукович заявляет о русском языке, потом о газотранспортной системе, затем – о возможном продлении пребывания Черноморского Флота на территории Украины. Потом – об отказе от продвижения в стонону НАТО (и, надо полагать, в сторону цивилизованной Европы). Словом, "патриотизм", о котором предупреждали ранее – в действии. Почему же теперь не заявить о смене символики? Следующий этам можно прогнозировать. Это призывы реконструировать ЕЭП, затем – Союз братских славянских народов и т.д. Янукович дал отмашку – теперь пещерные партии имеют шанс отыграться по полной. Украину только жалко.”

Тому, шановні, не будемо порівнювати спічі Януковича та Ющенка, не будемо чекати багато від обділеної розумом людини, а будемо триматись своїх ідеалів, ідей, ідеології, мети; будемо гуртуватись навколо спільного, шукати й виховувати нову еліту та самовдосконалюватись.

Дуже сподіваюсь, що нардепи не наважаться приймати якісь закони щодо підвищення статусу російської мови. Дуже сподіваюсь, що виборці Януковича дуже швидко розчаруються у своєму кумирі і потім Україна матиме шанс на нові обличчя.

Одним словом: до влади повертаються ювеліри своєї справи.