"Сдаётся мне, джентльмены, это была… комедия". Такі спостереження щодо повідомлень на форумах в мережі. Як же часто ми можемо передбачити слова, дивлячись лише на ім'я автора та регіон, у разі коли воно(він) актуальне.

Наприклад, що можна прочитати від автора "Андей Харьков": "Украинский патриотизм и украинский национализм диаметрально противоположны". В принципі, нічого крамольного, але переважна більшість коментарів з Харкова саме таких, коли своє негативне ставлення до националізму висловлюють більш-менш стримано.

Дописувач з ім'ям "Хохол – это русский со знаком качества" пише: " Свидомитов окраинных поддерживает в часть киевской молодёжи. Те, кто ещё учится. Это болезнь пройдёт. Ктото серьгу в нос вкатил, ктото патлы отрастил. А ктото на мове решил размовлять наззло предкам...; Россия воевала с польшей чтобы присоединить к украине-окраине галицию и волынь. Воевала с румынами и присоединила буковину, с венграми и закарпатье присоединила. Потом ещё чисто русский крым подарила. А окраинцы галицкие даже спасибо не сказали и считают всё это своим. Но галицкая империя не пройдёт, как и её змеиная шипилявая мова неполноценная..."

Мабудь ця людино-тварина не знає, що рекрути з України становили не малу частину російської армії. Особливо багато рекрутів з України та Білорусі налічувалось у 18-19 ст. То й же Крим воювали немало українців і багато з них були відзначені нагородами. Хоча регіон не був вказаний, але з великою вірогідністю можна стверджувати, спираючись на досвід, що то було зі сходу/півдня України.

Довгий час російська армія була монолітною однонаціональною, але ж не варто скидати з терезів і окремі військові формування, що складались з український (тобто руських) козаків. І при штурмі Ізмаїла їх участь була особливо критичною. Отже, ми маємо варіант брехні, коли не про все кажуть до кінця.

Ну звичайно, що всі ми історики, і до нас вже все ніби вивчено і нам нічого не залишилось. Але я думаю інакше, чого не скажеш про російських істориків. Справжній історик ніколи не скаже, що вже все вивчено. Справжній історик буде постійно у пошуку!

Все це суб'єктивно, звичайно. Не судіть строго. Може у когось є щось додати — будь ласка. Можливо я пишу дурниці — можливо. Але такі думки на порожньому місці не виникають.