Знайшов у тенетах чергову цікаву дурницю (посилання). Бодай роби окремий сайт для них... Цитую: "19 апреля исполняется 218 лет со дня воссоединения Крыма с Россией." На тлі цеї дурниці мені згадалась інша —про "воссоединение" України та Росії. Якщо про возз'єднання України та Росії можна казати з натягом, то про яке "воссоединение" йде мова на прикладі Криму?

Питання не в факті приєднання, а в термінах які використовуються. Спостерігається тотальна й болотна тупість. Наведу ще раз тлумачення слова возз'єднання

ВОЗЗ'ЄДНУВАТИСЯ, -ується, недок., ВОЗЗ'ЄДНАТИСЯ, -ається, док. З'єднуватися, приєднуватися знову (про країну, народ і т. ін.)

А тепер скажіть коли Крим був частиною Росії до того? А ніколи. Просто це слово дуже подобається костноязичним. Подобається тим, що ні до чого не зобов'зує. Папір усе стерпить, а після 1654 року це слово так солодить о роті, що відмовитись від нього вже стало неможливим. Здається ніби дурниця, але ж не тнеш у слово — так воно й залишиться й укоріниться як правильне. Тому звертайте увагу на слова, шановні! Не будьте схожими на РУССКИЕ ОБЩИНЫ КРЫМА.

Ще одна дурниця:
"В первом периоде 862-1015 г.г. Россия быстрыми шагами приходит в силу, увеличась присоединением Киевского Княжества и побеждая окрестные народы, ведет неоднократно успешные войны против Восточной Империи до самого Константинополя и, постепенно усиливаясь, к концу периода становится уже весьма значительною в Европе державою"
Дозвольте запитати, а чи не Русью звалась та Держава? І яке відношення Русь у той час має до Росії? Так, невелика територія теї Русі зараз адміністративно входить до складу Росії, але ж яке відношення мають одне до одного поняття адміністративно та історично? Адміністративно й Чукотка входить до складу Росії. Ну то й що з того? Більше скажу, та той час самої Русі як цілісної Держави не існувало, бо кожне князівство було само собі як Держава.

Для визначення наявності чи відсутності державного устрою треба оцінювати Русь за чинниками притаманними Державі: своя армія, свої гроші, митниця, суд, влада, освіта тощо. Усі ці чинники були в кожному князівстві і не було їх на той час як для Русі. Пізніше ці землі об'єднались в єдину Державу, але то було пізніше та й не на довго, нажаль. Тому казати, що "Россия быстрыми шагами приходит в силу, увеличась присоединением Киевского Княжества" просто абсурдно. Так, сказати можна все що заманеться, але якщо казати про Русь як Державу, то вона явно збільшувалась не за рахунок приєднання Київського князівства ДО неї , а навпаки — за рахунок приєднання інших князівств до Київського князівства.

Цікаво почути: а перед тим як приєднувати до Росії Київське князівство (хі-хі...) чи було вже приєднане Московське? А? :-))))) Намёк понятен, костноязычные, или пояснить?

Отже, все поставили до гори дригом ті русскіє общіни Крима :) Шануймося!