Черговий спектакль розіграли політики з мовного питання. Чому спектакль? Тому що знову наші політики, не спромоглись дійти спільної думки і вирішили використати у якості арбітра Венеціанську комісію, якій, по суті, все "фіолєтово".

Вадим Колесніченко жаліється на час, проведений членами закордонної комісії з прихильниками законопроекта. Мовляв 80 хвилин замало. Ну, як завжди, Вадим Васильович оперує фактами, які ми з вами неспроможні перевірити. Проте, в чиїх руках влада? У ваших, Вадиме Васильович, "регіональних" руках!

Ви знали про те, що зустріч відбудеться? Знали! Отож треба було готуватись краще, аргументів більше навести. Виходить, що ваші опоненти краще підготувались. Але про яку підготовку може йти мова, коли навіть пересічний громадянин знає всі ваші аргументи наперед! Про яку російську мову може йти мова, коли в тому ж Донецьку лише 15% україномовних шкіл? Я дивуюсь чому взагалі аж 80 хвилин з вами спілкувались члени комісії. Нема про що спілкуватись і нема чого аналізувати в тому законопроекті.

А хто такий той Саша Рар, що критикує Україну? Московський прибічник він! Теж мені кишеньковий експерт. Особлива подяка газеті Сєгодня за те, що зайвий раз нагадали нам про стосунки БЮТ з Європарламентом. І знову ж таки, хто може перевірити слова Рара?

Дуже зрозуміло, чому Олександр Єфремов закінчив розмову "на повышенных тонах" — воно не вміє інакше розмовляти (!) з освіченими людьми, тому що іноземний експерт має незаангажовану думку і висловлює думки щодо фактів. Це тільки українських політиків та українських громадян воно може послати і сказати "сам дурак".

Ми вже були свідками подібних розмов "на повышенных тонах" Близнюка з жінками шахтарів, наприклад, а також його ж відповідь людині на прохання відповісти українською мовою. Ще можна пригадати як чиновник у приймальні Добкіна послав дітей війни куди подалі... Таких прикладів можна наводити багато.

Яка влада — таке й ставлення до людей. Как эти все суки с нами общаются, так они реша наши проблемы. Увы, не для того эта власть дорвалась до корыта, чтобы решать наши проблемы, не для того!

Проект закона «О языках в Украине» №1015-3 был зарегистрирован депутатами Ефремовым, Симоненко и Гриневецким 7 сентября. Законопроект разрешает использовать русский язык во всех сферах жизнедеятельности общества.