Навіщо і як вивчають англійську мову

Тільки не подумайте, що це риторичне питання. Давайте напружимо свою голову і сіру речовину в ній і поміркуємо над деякими моментами. Що таке англійська мова? Маємо на увазі з зору навчання. Погодьтеся, це досить складна структура.

Вивчити англійську здавалося б не кожному дано. Школа англійської мови частково допоможе вирішити проблему. Вивчення англійської – це і мовна діяльність, та різні інші аспекти. У мовній діяльності прийнято виділяти такі позиції: розмова, написання, читання та аудіювання, тобто розуміння англійської мови, сприйняття її на слух. До аспектів відносяться лексика англійської мови, граматика англійської, різні інтонації, та й вимова, без неї – ніяк. Всі ці аспекти та мовна діяльність дуже тісно переплітаються і утворюють собою складну структуру для того, хто хоче вивчити англійську мову, особливо для тих, хто хоче оволодіти англійською швидко. Саме все вищезгадане і належить засвоїти учневі.

Тому, хто викладає, особливо якщо це новачок, буває дуже складно підібрати свою схему навчання в тій чи іншій ситуації. Коли учень намагається охопити все одразу, це призводить до поганих результатів. Як відомо, за двома зайцями поженешся – жодного не впіймаєш. Тому, якщо Ви чітко вирішили вивчити англійську мову, то задайте собі питання: «Навіщо вам потрібна англійська?». Та й дайте на нього виразну відповідь. Щось на кшталт «Ой, та він зараз скрізь потрібен» не підходящий варіант відповіді. Так, потрібен скрізь. Так, популярний. Це все і без вас знають. Але для себе ви повинні визначитися, для яких цілей саме на даному етапі вашого життя потрібна англійська мова. Адже англійську мову самостійно вивчити «загалом» не можна. Потрібна конкретика. Тобто. Процес вивчення англійської необхідно розбити на етапи. Перед тим як Ви почнете писати англійською, спілкуватися нею, а також читати зарубіжну літературу, потрібно вирішити низку послідовних завдань. Таким чином, щоб досягти остаточної мети – вивчити англійську, Вам потрібно досягти спочатку кількох проміжних цілей. Тільки такий підхід дозволить викладачеві скласти схему Вашого навчання або завдяки поставленим цілям Ви зможете підібрати самовчитель англійської мови під свої вимоги.

Якщо Вам потрібна англійська для поїздки за кордон, то в даному випадку потрібно вчитися розмовній мови. Тут аудіювання є пріоритетним напрямом. Якщо ж поїздка поки що тільки в планах, то приділіть свою увагу читанню, а також письму. У будь-якому випадку спосіб вивчення англійської, особливо спосіб вивчення англійської швидко, повинен базуватися на ваших уподобаннях. Це допоможе Вам у майбутньому уникнути проблем. Інакше навчання англійської може обернутися для Вас у дуже нудне заняття та приведе зовсім не до тієї мети, яку Ви собі поставили. І вже тим більше не в ті терміни, які Вам потрібні.

Тому мотивуйте себе на швидке вивчення англійської мови. Не намагайтеся охопити все й одразу. Шлях у Розбийте свій шлях вивчення англійської мови на складові та починайте їх освоювати. Існують два напрями: розмовна англійська та письмова англійська. Почніть з того, що Вам потрібно зараз.