Закон "Про мови в Україні" може бути ухвалено тільки за підтримки "тушок" – депутатів з БЮТ і "Нашої України". Тому відповідальність за його наслідки ляже саме на ці політсили. Про це заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

"Цей законопроект може бути прийнятий тільки за умови голосування "тушок" – депутатів з БЮТ і "Нашої України", адже голосів коаліції забракне для конституційних змін. Якщо голосування відбудеться і законопроект ухвалять, уся відповідальність ляже на БЮТ і "Нашу Україну". Наше завдання – схопити таких політиків за шию і не допустити ухвалення закону, що суперечить інтересам України", – зазначив Тягнибок, повідомляє ТСН.

У той же час лідер "Свободи" зазначив, що цей законопроект небезпечний для України.

"Це останній форпост перед втратою територіальної цілісності і державності. Ми будемо максимально реагувати на такі речі", – зазначив він.

Нагадаємо, 7 вересня у Верховній раді був зареєстрований закон "Про мови в Україні", в якому пропонується закріпити за українською мовою статус державної, а російській надати вільне функціонування в усіх сферах діяльності.