Широко розрекламована програма каналу 1+1 “Конкурс талантів” виявилася банальною олімпіадою з російської мови для школярів середнього рівня розвитку.

 

-----------------------

Статус “спільного українсько-російського проекту” однозначно визначив дискримінаційну заборону на користування українською мовою – конкурс проводився виключно російською мовою .

Учням , які брали участь у цьому шоу, задавалися загалом нескладні запитання, на котрі , як і слід було очікувати, швидше відповідали ті учні, які краще володіли російською мовою.

В цьому аспекті доволі цинічними виглядають попередні заяви засновника 1+1 Роднянського , який намагався представити цю програму як доказ здатності українських телевізійників створювати свій власний телевізійний продукт. Схоже що цю, фінансовану російською стороною піар-кампанію , яка має за мету штучно прив'язати українських дітей і підлітків до російської мови, абсолютно некоректно називати “українською телевізійною програмою”.

-----------------------

Від "Народного Оглядача"

А чому би не запросити російських школярів до участі в українських (україномовних!) програмах, таких як "LG-еврика" та їм подібних. Тут ми спостерігаємо, як учні з російськомовних шкіл, що погано володіють українською мовою, програють конкурси, де потрібна швидкість. Участь російських учнів у подібних програмах покаже, наскількі російські учні "слабкіше" українських. Ось вам і пі-ар компанія, протилежна тій, що зараз йде на "1+1".

 © «Майдан-ІНФОРМ»  Конкурс талантів виявився екзаменом з російської мови  15:46 6.10.2003