Індепендент вмістила репортаж з України про те, що вона називає "мовною війною". Українські націоналісти, пише газета в заголовку, перенесли битву з російською мовою в автобуси!

Газета пише: "Дивна мовна війна, яка нагадує боротьбу французів за стримування англійської мови, спалахнула в Україні, де націоналістичні політики побоюються, що їхній культурі та мові загрожують російські поп-пісні. Цим політикам остогидло слухати мову свого колишнього імперського господаря, яка лунає з приймачів у громадському транспорті – і вони хочуть запровадити повну заборону на трансляцію російської попси у львівських автобусах".

Автор репортажу також повідомляє, що якщо суперечливий закон ухвалять, то він набере чинності наступного року, і заборона може поширитися на кав'ярні та ресторани.

Далі газета пише: "Проте перший об'єкт у цій війні – то автобуси, при чому трансляція російських пісень у великих автобусах громадського транспорту вже заборонена, а йдеться тепер про сотні приватних мікроавтобусів, які розвозять людей по місту. За новим законом, водіїв позбавлятимуть ліцензії, якщо вони розважатимуть пасажирів російською музикою".

За данными з "Народного оглядача"