В Маріуполі відновлюється ДонДУУ

Донецький державний університет управління відновлює свою інфраструктуру, як навчальну так соціальну. Відбудова двох навчальних корпусів виконується вже на 2022 рік. Проект з реконструкції навчального корпусу Донецького державного університету управління та створення EduSpace вже реалізується Консорціумом у наступному складі: Донецького державного університету управління, Донецького юридичного інституту, Міністерства внутрішніх справ України, Університету Генуї (Італія) та виконкому Маріупольської міської ради.

Фінансову підтримку здійснюють Європейський Союз (Програма «Підтримка ЄС переміщеним вищим навчальним закладам на Сході України»), ГО «Фонд розвитку Маріуполя» та «Зелений центр МЕТІНВЕСТ». На сьогоднішній день вже було отримано два гранта від Европейського Союзу та укладено договори співфінансування з Фондом розвитку Маріуполя.

Після переміщення Донецького державного університету у Маріуполь постійно ведеться розвиток інфраструктури для навчання та довкілля студентів. Відновилися не тільки лабораторії та аудиторії, але й комп'ютерні класи. Це було зроблено, щоб якомога швидше забезпечити кафедри всім необхідним та відновити навчальний процес.

На даний момент велика увага приділяється не тільки навчанню, але розвитку соціальної інфраструктури для студентів університету. Планується покращення зовнішнього виду корпусів та удосконалення актових залів, бібліотеки, студентського клубу, спортивних залів та місць для коворкинга.

Відновлювальні роботи одного з корпусів, та деякі внутрішні реновації здійснюються виключно за кошти самого університету, тому навчальний заклад буде радий будь-якій підтримці, стосовно його розвитку.

Так на відновлення навчального комплексу № 3 гранд ЄС складає 30 мільйонів та ФРМ також 30 мільйонів гривень. Складові цього будинку навчальний та соціальний аудиторії. Зокрема основних аудиторій там буде центр екологічної освіти, центр лідерства, університет третього віку та інш.

Така конструкція корпусу № 1 буде проходити частково. Більш всього буде добудова хола першого поверху, коворкингу другого поверху та офісів на третьому поверсі. Однак увага приділяється також зовнішньому фасаду будинку.

Весь формат оновленого ДонДУУ створюється з урахуванням потреб студентів та розвитком сучасних технологій. Університет не стоїть на місці, а постійно удосконалює життя студентів та їх можливість здійснювати наукову діяльність.

Корпуса, реконструкції в яких закінчаться вже к 2022 року повністю будуть відповідати цим вимогам та здобувати ціль роботи університету.