Почнемо з того шо в Україні повинна бути одна мова, а те шо вівцейоби (Lunci) пишуть – "... народ как говорил, так и будет говорить по – русски" повний абсурд, так як ще 100 оків назад на Україні не було такої кацапщини як зараз.

А теперішній мовний контраст з'явився як результат найбрехливішої політики Кацапської імперії та "Імпеії козла" СССР. Секрет такої політики полягав у геноціді та пимусовому виселеню українців на східні неосвоені тереторії кацапщини. І тепеешня наявнісьть на Україні росіян- наслідок БЛЯДСЬКОЇ (вибачаюсь неспавидливої) роботи самих кацапів.

Звістно на сьогодення мене менш усього турбуеє те що було за молодості моїх прабабусь, та це має турбувати вас, шановний російсько-мовний народ, щоб знали де ваше справжнє місце, та батьківщина. Бо видно що ви напужуючи ніски над своєю писаниною не рахуєтесь із фактами з історії :)

І не варто згадувати західних українців, бо той хто кацап любить щось згадати щось проти Галичан або навіть Гуцулів, в данному разі шо вони чимось незадоволені, можна подумати от ви всім задоволені містер кацап, а вони ж тим паче. Скажім викинуте вами "шароварщина" я (хоча киянин) сприйняв як відкрите уйобство з вашого боку (звістно вибачаюся шо не можу висловитися в данному разі інакше). Живучі в моїй державі, державі яка дала вам роботу, дає хліб, дає життя (а жив би ти в своїй сибірі... :))

Питали ви також з розпачем якій мові дітей вчити, натякаючи на свою козлину. Тут вже вибачте ви зовсім не праві, якшо не бажаєте вчити моеї рідної мови мотивуючи тим шо росіян аж менше 30% в Україні, хоча вони прибрали вагому половину до своїх козлиних рук, то мать вашу кацапську (вибачте ) з якої такої логіки виходить що я повнен вчити вамивживану? Я менше всього хочу щоб мій малий братик, який через три роки піде до школи вивчав російську, або тимпаче мої діти знали про таке як "кацапи" та кацапське "шароварщина".

Прочитавши вашого листа я дивуюсь чому це у вашій демокатичній Россії не введуть додаткової чеченської мови на півдні, карельської на півночі та бурятської, евенської чукотської, алеутської, кетської, хантської, татарської, чувашської, кутської,нанайської та ще з десяток найрізноманітніших мов. А натомісьть ведеться відкрита політика гноблиня та дискрімінації культур та народів(от де нав'язуеться недорозвинена кацапська мова)
Тож шняга по самі п'яти Lunc, всіею душею не бажаю щоб такі брехуни нічого не вирішували на Україні, а тим більш виховувалися.