Знову наші політики спекулюють мовою. Коли їм немає що сказати народу і вони не можуть запропонувати їм кращого життя вони одразу згадують про російську мову. А наш багатостраждальний (не побоюсь цього слова) народ ведеться на це, як дитя на цукерку. Українська та російська мови. Де правда?

Ідемо назад в часі. 1991 рік, захотіли свідомі українці незалежності! Мрії предків втілили в життя. Україна стала незалежною і державною мовою стала українська. Дивно? НІ! Не дивно! Мова якою розмовляли наші предки і якої нам ТАК не вистачало. 70 років до цього нашу, та й інші нації гнобив режим! Союз Радянських Соціалістичних Республік! Казка на папері – жорстока реальність в ділі.

Голодомор 1932 -33 років – Геноцид і ніяк інакше! Нехай цього ніхто окрім самих українців (і то не всіх) не визнає але від правди не втечеш! 1932 рік – осінь, «зав амбаром» на залізничній станції «Магала» що поблизу м. Чернівці отримав наказ спалити ВСЕ зерно яке знаходилось в амбарі і ЖОДНОЇ зернини не дати людям. Це випадок з яким я знайомий а скільки ще подібних наказів поступило!?

1918 рік ЗУНР – спроба заснування України. СРСР «допомогло» створили УРСР.
Російська імперія:
– Емський указ;
– Указ Петра І про запровадження цензури при друкуванні українських книжок у Москві;
– Зруйнування за наказом Петра І гетьманської столиці Батурина (з винятковою жорстокістю було замордовано всіх його мешканців – 6 тис. чоловіків, жінок і дітей, а місто дощенту зруйновано і спалено);
– Заборона Московського патріарха привозити до Москви українські книжки;
– «Анафема» Московського собору на «киевские новые книги» книжки П. Могили, К. Ставровецького, І. Галятовського, Я. Барановича, А. Радивиловського, І. Славинецького та інших, писані тодішньою українською літературною мовою;
– Заборона Києво-Печерській лаврі друкувати будь-які книжки без дозволу Московського патриарха;
– Вимоги Москви до гетьмана України сприяти збільшенню кількості змішаних шлюбів між українцями та росіянами

Що ще я пропустив? Не соромтесь пригадайте! На емоціях всього не пригадаєш… Історія України – це майже безперервний процес гноблення українського народу та нищення культури. Відколи з’явилась «Московія» спокою ці землі не знали. Чому «одні укранці» хочуть української мови а «інші українці» російської?

Так, Росія ближче до сходу, так справи ведуться з Росією. Але ж НІХТО НЕ ЗАБОРОНЯЄ розмовляти і використовувати російську. Використовуйте але ж не забувайте що ми нація!
Я погоджуюсь! Наша влада діє АБСОЛЮТНО не розумно! Так, на сході і півдні просто НЕОБХІДНО вводити російську мову з 1-го класу тому що діти і ботьки не розуміють одне одного! Вони знають РІЗНІ мови!

Просто необхідно згладити перехід від російської до української в тих регіонах! Але кого з політиків то цікавить?! КОГО! Нікого! Ці питання турбують лише народ а політики думають про кишені. Хіба в них не вистачає мізків на те, щоб зробити все вірно? Їм це не треба. Їм вигідно коли Україна в розбраті. Коли діляться на «східняків» та «западенців».

Та всі ми УКРАЇНЦІ! ВСІ! Це просто потрібно зрозуміти і коли влада про нас не думає, подумати самим про себе. Українці не вірте провокаціям! Будьте нацією! Я хочу жити в Вільній Україні а не в «Малоросії» яку вибудував режим! Я хочу чути українську мову з вуст молоді (хоча й російська мені не шкодить). Я хочу щоб діти знали своє коріння! Хочу щоб мали ідею і знали навіщо живуть а не пиячили по під’їздах і після того забували про те що вони насамперед люди.
Хочу аби Україна нарешті стала вільною!

Цей процес не можу бути безболісним! Але ж зрозумійте! Ми українці і нам потрібно нарешті збудувати власну державу а не бути тими «хохлами» з анекдоту, які живуть в Україні і заважають українцям (тим що живуть закордоном) будувати незалежну державу.
Слава Україні і дай бог щоб на ці слова всі відповідали: "Героям – слава".