ІІІ Міжнародний ортодонтичний конгрес

Правлінням Асоціації ортодонтів України, яка восени відсвяткувала своє 20-річчя, 25-26 жовтня було проведено вагомий захід – ІІІ Міжнародний ортодонтичний конгрес: «Синергія естетики та здоров’я в ортодонтичному лікуванні». Для участі в конгресі до Києва з усього світу з’їхались видатні науковці цієї галузі. В конгресі взяли участь близько 200 слухачів.

В рамках конгресу було проведено Х з’їзд Асоціації ортодонтів України, на якому орденами Асоціації були нагороджені її члени, які внесли вагомий вклад в розвиток української ортодонтичної школи. В їх числі Лихота Костянтин Миколайович, професор кафедри стоматології НМАПО імені П. Л. Шупика, був нагороджений орденом І ступеня імені А. І. Бетельмана.

Наше видання не могло залишитися байдужим до такої знаменної дати. Редакція сайту від щирого серця вітає Костянтина Миколайовича з нагородою та бажає щастя та подальших професійних успіхів.

Лихота Костянтин Миколайович присвятив свої дослідження основним напрямкам розвитку ортодонтії: профілактиці зубощелепно-лицьових аномалій та їх ранньому комплексному лікуванню, вивченню функціональних порушень щелепно-лицевої ділянки та обумовлених ними зубощелепних аномалій, їх взаємозв'язку із загальними порушеннями організму, а також способам комплексного лікування місцевих і загальних порушень організму.

Варто відзначити неоціненний внесок Лихоти К. М. у справу організації науково-практичних конференцій та з'їздів з ортодонтії та популяризації нових методів діагностики та лікування аномалій прикусу.

Учасники конгресу, згадали про те як розвивалася «естетична ортодонтія» і наскільки високотехнологічною вона стала в наш час.
Доктор Деймон часто говорив своїм пацієнтам: «Вам важливо, як Ви будете виглядати після ортодонтичного лікування або те, які будуть брекети у Вас на зубах? У мене є технологія, щоб після завершення ортодонтичного лікування у Вас була ідеальна посмішка».
Таким чином конгрес завершився висновком, що сьогодні ортодонтичне лікування може бути не тільки ефективним, але комфортним та красивим.