Меблі трансформер у малогабаритній квартирі

Навіщо потрібні в малогабаритній квартирі меблі трансформер? 

І в принципі навіщо взагалі потрібні такі меблі? Давайте розберемося разом у цьому питанні. В наш час ринок пропонує дуже великий асортимент меблів та перенасичений різними пропозиціями.

Наприклад, у магазинах і салонах можна знайти як недорогі комплекти, так і комплекти, які з легкістю зможуть конкурувати з меблями, що знаходяться у королівських палацах.

Але в нашій країні дуже багато малогабаритного житла. Це рештки нашого радянського минулого. Але й зараз забудовники теж пропонують велику кількість маленьких квартир, адже вони мають попит. Ось для таких квартир меблі-трансформери є ідеальним варіантом.

Змінюючу свою форму меблі робили з давніх-давен. Як стверджують вчені історики, такі конструкції використовувалися ще давніми єгиптянами. Потім багато царів і королів у своїх палацах будували потайні кімнати або елементи – наприклад, розкішне ліжко, яке висувалося зі стіни або столи та лавки.

Але особливу популярність трансформі отримали в наш час зі збільшенням кількості тих малогабаритних квартир. У такому житлі важко розмістити повноцінну шафу або обідній стіл. У ньому важко міститься звичайне двоспальне ліжко.

Саме для таких умов і розробили такі предмети інтер'єру як знаменитий стіл-книжка, двоярусне ліжко-диван або стіл-парта. Та й звичайний знайомий усім, який живе практично в кожній квартирі розкладний диван або диван-книжка.

Тепер розглянемо деякі популярні моделі

Один з елементів інтер'єру для дитячої кімнати, в якій проживають двоє дітей – двоярусне ліжко. Здавалося б – причому тут трансформер. Але в більшості випадків це ліжко оснащене різними полицями та ящиками що виходить це не просто ще й шафа та комод, а коли приходять гості то це ліжко перетворюється на зручний диван.

Найпопулярніший трансформер, принаймні в країнах СНД, стіл-книжка настільки сподобався всім, що інженери та конструктори розробили різні нові модифікації та спеціальну фурнітуру. Вийшли такі предмети як журнальний столик, який перетворюється на обідній або письмовий, який перетворюється на ящик для іграшок.

Трансформери настільки сподобалися споживачам що їх стали використовувати повсюдно, навіть у великих приміщеннях, адже вони мають інші переваги крім компактності.

Це багатофункціональність, зміна інтер'єру в стислі терміни, приховані місця для зберігання речей, зонування приміщення, економія коштів.