Культурний центр «Сан» – культурні цінності Сходу та вивчення японської та корейської мов

Культурний центр САН, що знаходиться у Києві у зручному місці біля станції метро, пропонує всім бажаючим вивчення таких східних мов з носіями цих мов, як корейська та японська. За час навчання на курсах у Культурному центрі «Сан» https://sunculture.org/ru/ понад 50 учнів успішно склали іспит на знання японської мови! Ідея виникнення Культурного центру «Сан» – наслідувати найкращі культурні цінності та традиції, які представлені в культурах народів світу, об'єднуючи їх у рамках єдиної світової культури.

У даному центрі ви наблизитесь до цінностей Японії та Кореї, оскільки ці країни стали центром у світовій культурній спадщині. Працівники та вчителі з усією щирістю хочуть через свою діяльність, співпрацю та спілкування, висловити вам найкращі сторони цих прекрасних країн та допомогти поринути у загадкову атмосферу Сходу.

В цілому, у центрі САН застосовується індивідуальних підхід до учнів. Звісно, що переважній більшості клієнтів центру доводиться починати з абетки. Так, для бажаючих оволодіти основами мови пропонують для початку: японський алфавіт (Катакана катакана та Хірагана 히라가나), основи кандзі (漢字), основи граматики, читання, письма та аудіо, просту розмовну мову, також уроки для початкового рівня.

Окрім навчання початківців, звісно, можливе навчання від середнього рівня та цілеспрямована підготовка до іспитів. Наприклад, можливі індивідуальні заняття з японськими репетиторами для дорослих та дітей від 5 років для вивчення мови з будь-якого рівня, підготовка до складання державного іспиту Ніхонго норьок шікен. Для дітей пропонується вивчення японського алфавіту, простої розмовної мови у вигляді ігор, основ граматики, читання та письма.

Східні мови не прості, тому вчити усе взагалі будет важко, тому в Культурному центрі «Сан» використовують індивідуальний підхід до навчання і намагаються не перевантажувати зайвими складними словами, виразами або маловживані зворотами тощо. В залежності від вашої мети – підготовка до тесту або розмовна мова, робитимуть акцент саме на найбільш уживаних і необхідних для вашої мети виразах та словниковому запасі.

Під час епідемії навчання проводиться дистанційно. Актуальні ціни на послуги навчання є на сайті, як і телефони для консультацій. Також на сайті центру присутні останній новини, за якими ви зможете зорієнтуватись у подіях які зможуть вам закріпити на практиці отримані під час уроків знання з японської чи корейської мови.

Наступний крок залежить вже від вас.