Похоронні послуги в Україні – як воно є

Ніхто не живе вічно, навіть пам'ять, адже саме тому на могильних плитах пишуть епітафії та дати. Здавалося б, ті, хто живе, повинні знати, що ритуальные услуги включають не лише поховання, а й багато іншого.

Насправді лише зіткнувшись із втратою дорогої людини, люди починають усвідомлювати, що поховання або кремация – це останній етап прощання, а ритуальні або похоронні послуги – це цілий комплекс необхідних процедур. Міська спеціалізована похоронна служба "Велес" у Києві пропонує індивідуальний підхід, уважне ставлення та доступний ритуальний сервіс.

Найбільш популярні похоронні послуги

Як би ми не гнали від себе думки про смерть, коли в сім'ї хтось помирає, родичі змушені не лише організовувати похорон, а й отримувати різні довідки, свідчення, домовлятися з адміністрацією цвинтаря та інше. Звісно, ​​зовсім не обов'язково все робити самим, адже у хвилини скорботи важко міркувати логічно та правильно. Тому Міська спеціалізована похоронна служба "Велес" надає своїх агентів, які і роблять все необхідне для організації та проведення траурних церемоній.

Серед найнеобхідніших ритуальних послуг слід виділити:

  • послуги ритуального агента, на якому лежить вся відповідальність за оформлення документів, організацію похоронного обряду, відспівування, поминального обіду (кремації та інше) тощо;
  • забезпечення необхідними ритуальними аксесуарами – від труни до вінків, стрічок, свічок та ін.;
  • організація перевезення тіла до моргу, підготовка тіла до поховання, забезпечення транспортом (катафалк тощо);
  • замовлення та встановлення надгробка, догляд за могилою, утримання її у гідному вигляді;
  • консультативну допомогу: на які пільги та компенсації рідні можуть розраховувати, у які терміни та в які інстанції треба звернутися та інші питання;

Кремація у Києві

Кремація у Києві стала загальнодоступною, Київський крематорій працює постійно. Міська спеціалізована похоронна служба "Велес" допоможе вам провести кремацію у Києві. Для кремації необхідно транспортувати тіло померлого, домовитися заздалегідь про надання послуги, і надалі забрати порох у призначений час.

Цей спосіб має свої переваги перед традиційним похованням. Вартість кремації людини відносно нижча, оскільки не вимагає купівлі ділянки землі на цвинтарі, витрат на встановлення пам'ятника та обслуговування ділянки надалі. Також ви можете на свій розсуд вибрати ритуальні товари, доступні за вартістю.

Урна дуже зручна тим, що ви можете перевозити її разом із собою. У наш час, коли людям доступні пересування у всьому світі, це зручно. Не треба турбуватися про те, що могила вашого близького без вас набуде гнітючого вигляду. Не обов'язково зберігати урну у власному будинку. Ви можете поховати її в колумбарній стіні або на придбаній ділянці на цвинтарі. У випадку, якщо є ділянка, ви можете організувати сімейне поховання без особливих зусиль, а сімейно-родинне підпоховання в цьому випадку не вимагає дотримання 15-річного санітарного терміну. У стандартну могилу міститься до шести урн із прахом.

Окремо треба сказати про те, що кремації піддаються і тіла домашніх тварин. Бажаючи гідно супроводити в останній шлях свого пухнастого улюбленця, який став членом сім'ї, багато людей роблять вибір на користь саме такого рішення.

Похоронна служба "Велес" у Києві існує багато років, має гідну репутацію, при цьому її діяльність гранично відкрита. Ритуальні послуги, які надає наша служба, відрізняє привабливе поєднання гідної якості та найпомірнішої ціни. Ми спираємося на державні стандарти та професіоналізм високого рівня. Смерть завжди присутня поруч із життям, а отже, ритуальні служби, як і раніше, існуватимуть і вдосконалюватимуться, пристосовуючись під потреби населення.