Бухгалтерські послуги від «Параграф» у Києві

Власники бізнесу будь-якого рівня постійно стикаються з необхідністю грамотно вирішувати питання, які вимагають знання бухгалтерських та юридичних нюансів, вчасно оформляти величезну кількість документів та звітів.

Бізнесмени дають собі раду з цією проблемою по-різному: хтось наймає фахівців, хтось намагається розібратися у всіх тонкощах самостійно. При цьому виникає чимало проблем: наймані працівники у відповідальний момент можуть захворіти, піти у відпустку, а самому власнику бізнесу не завжди вдається знайти відповіді на запитання.

Чи є сучасне вирішення цих проблем? Так, це аутсорсинг. Віддайте всю бухгалтерську роботу чи хоча б її найбільш трудомістку частину професіоналам спеціалізованої компанії «Параграф». Наші фахівці зможуть повністю вести весь документообіг вашого підприємства або виконувати ваші окремі доручення, наприклад, регулярно готувати та подавати звіти до податкової.

«Параграф» – це надійне та зручне вирішення бухгалтерських проблем, аудит у Києві.

Фізособам-підприємцям також потрібна грамотна професійна допомога. Віддайте ведення документації нашим професіоналам на аутсорсинг, домовтеся про регулярне співробітництво за окремими напрямками, і ви побачите, скільки часу ви отримаєте для подальшого розвитку свого бізнесу.

Досвідчені фахівці від «Параграф» надають правові та бухгалтерські послуги у Києві!

Компанія «Параграф» працює на ринку спеціалізованих послуг понад півтора десятка років, і весь накопичений досвід ми пропонуємо вам! Наші фахівці зможуть підтримати вас та ваш бізнес у будь-якій ситуації: організуємо супровід у контролюючі та податкові органи, допоможемо реорганізувати, відкрити, закрити підприємство, внесемо зміни до Держреєстру, візьмемо на себе розрахунки виплат, нарахування податків, амортизації. Ми завжди до ваших послуг у Києві та області!

Багатий практичний досвід професіоналів із «Параграфа» допомагає вирішити ваші проблеми надійно та швидко. Уся документація оформляється з урахуванням останніх змін у законодавстві України. Ви вчасно отримаєте цінну інформацію, відповіді на будь-які питання, реальну допомогу. З нами неможливо припуститися помилок у сплаті податків, ми не пропустимо терміни подання звітів. Запрошуємо вас до співпраці – ви переконаєтеся, наскільки це надійно.

«Параграф» надає як пакетні бухгалтерські послуги, так і виконання разових доручень, та бухгалтерські послуги у Києві та області.

Зверніть увагу: «Параграф» надає не тільки аутсорсинг!

Навіть якщо ви не є нашим постійним клієнтом, ви завжди можете звернутися до нас за консультацією. Професійні бухгалтери, аудитори, економісти, юристи готові проконсультувати вас та відповісти на будь-які питання, що допоможе успішно функціонувати вашому бізнесу.

Особливе ставлення у нас до постійних клієнтів: ви завжди можете звернутися до нас за порадою та консультацією, які ви отримаєте безкоштовно. Ми пропонуємо кілька варіантів рішень, з яких ви вибираєте те, що ідеально підходить саме у вашій ситуації.

Перша консультація у період воєнного стану для нових клієнтів – безкоштовна!

Щодо вартості послуг, то ми використовуємо гнучкі тарифи, у нас ви зможете обрати відповідні акції, знижки, підтримати програму лояльності. Кінцева сума визначається багатьма факторами: це і обсяги виробництва, і характеристики бізнесу, і потреби замовника, але загалом наші тарифи цілком демократичні та відповідають рівню наданих послуг.

Ми пропонуємо широкий спектр різноманітних сервісів!

 • Реєстрація фізичних осіб-підприємців.
 • Реєстрація юридичних осіб.
 • Бухгалтерські послуги.
 • Правові послуги.
 • Ведення обліку у приватних підприємців.
 • Реорганізація юридичних осіб.
 • Консультація з оподаткування.
 • Оформлення ЕЦП у банку.
 • Оцінка бізнесу.
 • Ліквідація підприємницької діяльності.
 • Зміна керівника юридичної особи.
 • Експрес-перевірка.
 • Ініціативний аудит.
 • Відновлення бухгалтерського обліку.