Сервіс просування Ютуб каналів

Реклама, що транслюється через Ютуб, має великий успіх і приводить багато клієнтів у той чи інший бізнес. Це відбувається завдяки тому, що сама платформа дбає про те, щоб відвідувачі переглядали рекламу. І рекламодавці через це були задоволені.

По суті, будь-який рекламодавець за допомогою відео-хостингу отримує доступ до своєї цільової аудиторії. Від чого в короткі терміни буде великий наплив покупців або користувачів послуги, що рекламується.

Сама адміністрація Ютуба проводить регулярно сукупний аналіз поведінкових даних відвідувачів, які регулярно відвідують платформу. І в результаті залишається тільки згорнути рекламний ролик і вставити його в потрібне місце при перегляді відео.

Так компанія, що має сайт https://pilum24.com.ua/ , займається рекламними послугами з просування каналів понад 10 років. За цей час у їхній розробці побували понад 25000 клієнтів. Також у них є сертифікати Google ads та YouTube.

Просування каналів у Ютуб вони роблять за такими етапами:

  • збільшення перегляду відео каналу;
  • збільшення числа передплатників;
  • збільшення лайків до кожного відео та коментарів;

Перевагами роботи з фахівцями компанії є такі положення:

Присутня послуга накрутки реальних передплатників у реальному часі. Є тісовий пакет послуг, на якому можна перевірити, як працює методика компанії і перші 100 передплатників абсолютно безкоштовні. Замовлення про розкручування залишається у секреті і не виставляється напоказ. Що допомагає клієнтам приховати факт звернення до фахівців та штучного виробництва трафіку.

Усі методи роботи є законними та допустимими. Тому обмежень та санкцій щодо трафіку та подальшого блокування каналу не буде. Перегляди відео приходять із країн Європи, України та Азії. Це не роботи, а реальні люди, наведені на рекламований канал за допомогою грамотно розміщених посилань та рекламних матеріалів.

Якщо деякі передплатники відписалися, то не слід переживати. Тому що компанія дає гарантію рік. І потрібно зв'язатися з менеджером у месенджерах. І розповісти про кількість тих, хто відписався. До коротких строків співробітники їх повернуть.

Надаючи накрутку трафіку спеціалістам, ви забезпечуєте себе стабільністю передплатників на рік. І відповідно збільшенням реалізації товару чи послуг, які надаєте. Скориставшись сервісами з накрутки ви швидше зможете набрати живих підписників, які коментуватимуть ваші відео і поступово замінете накручених підписників реальними. Так буде швидше та корисніше для всіх.