Чи варто купувати вживані шини з Європи

Автомобільні шини, тобто шини, є дуже важливим елементом транспортного засобу, який значною мірою впливає на безпеку водіння. Тому в середньому кожні півроку ми міняємо шини із зимових на літні та з літніх на зимові. Обидва адаптовані до умов, у яких вони використовуються, таким чином, щоб підтримувати комфорт водіння та, перш за все, безпеку.

Обидві шини старіють і зношуються. Гума під час їзди стирається через тертя, а з часом, навіть якщо нею не користуватися, старіє і втрачає свої властивості. Тому автомобільні шини потрібно час від часу міняти.

Нові чи вживані шини?

Необхідність заміни шин пов'язана з вирішенням питання про те, які шини купити. На ринку є нові автомобільні шини та шини б/в. Очевидно, що нові шини від перевіреного виробника будуть найкращими. Однак такі шини досить дорогі. За набагато нижчу ціну, вдвічі дешевше або навіть більше ви можете придбати вживані автомобільні шини в дуже хорошому стані. Насправді те, що буде краще для нас, залежить від бюджету, який ми хочемо витратити на шини. Якщо у нас обмежений бюджет, іноді буде кращою резина б/в, ніж нові шини гіршої якості.

На що звернути увагу при купівлі вживаних шин?

Купуючи вживані шини, слід враховувати кілька речей. Дата виготовлення шин важлива — вони не можуть бути занадто старими, тому що гума, з якої зроблені шини, з часом кришиться і втрачає свої властивості. І головне, зверніть увагу на стан протектора, який видно неозброєним оком. Також варто вибирати шини перевірених виробників. На жаль, ми не можемо ретельно перевірити властивості тієї чи іншої шини без спеціального обладнання, в цьому питанні потрібно довіряти продавцеві. Тому, якщо ви вирішили купити вживані шини, то варто купувати їх у перевіреному місці, де про це знають люди, які ведуть цей бізнес, а не через Інтернет у приватної особи, яка на цьому не спеціалізується.

Де купити вживані шини?

Найкраще купувати вживані шини в перевірених місцях. В Інтернеті є величезна кількість пропозицій б/у шин, але єдиний недолік в цьому випадку — ми їх не можемо побачити. При отриманні посилки може виявитися, що придбані шини не в такому хорошому стані, як було описано. Тому варто зробити покупку де-небудь у вашому районі, куди ви можете поїхати та особисто вибрати вживані шини на https://eurokoleso.com.ua/.