Як і де купити в інтернеті квитки на потяг від Укрзалізниці

Сьогодні багато хто воліє бронювати та купувати квитки на потяг через інтернет. Це набагато зручніше та дешевше, ніж чекати черги до каси та переплачувати комісію. Сервіс proizd.ua пропонує великий вибір квитків за різними напрямками із зазначенням розкладу поїздів "Укрзалізниці". Тут можна купити квитки на внутрішні та міжнародні рейси в електронному вигляді, завантаживши їх на комп'ютер чи смартфон.

Особливості оформлення залізничних квитків на сайті

Тут ви знайдете актуальне розклад поїздів і зможете вибрати найбільш зручний для вас рейс. Інтерфейс майданчика дуже простий і доступний, на ньому можна легко зорієнтуватися та знайти потрібні квитки. Користування платформою Proizd.ua дає низку переваг:

  • великий вибір напрямів;
  • зручна форма для вибору напрямку, пошуку типу вагона та місця;
  • сервіс приймає картки будь-якого банку України;
  • квитки можна роздрукувати або пред'явити в електронному вигляді на екрані смартфона під час посадки;
  • можливість отримати промокод на знижку;
  • оформлення квитків на дорослих та дітей, також можна оформити додаткові послуги у поїзді: харчування, спецкупе для інвалідів, перевезення тварини;

На сайті регулярно публікуються правила подорожей поїздами для різних категорій мандрівників, правила провезення багажу. Подорожувати з цим сервісом зручно та дуже вигідно, оскільки ціна за квитки нараховується без комісії. Тепер необов'язково їхати за квитком на вокзал чи касу – можна замовити їх, не виходячи з дому.
Замовити квитки на сайті

Якщо вас цікавить замовлення квитків на поїзд, потрібно зайти на сайті і діяти в наступному порядку: Вибрати пункт відправлення та призначення; Вказати дату поїздки; Вибрати відповідний за часом рейс; Вказати ПІБ, рік народження та паспортні дані; Вибрати бажаний вигін: купе, плацкарт, СВ та місце; Якщо потрібне харчування та інші опції – відзначити це у замовленні; Дочекатися підтвердження замовлення, ввести код із SMS; Сплатити замовлення банківською карткою; Отримати квитки на електронну пошту.

Завдяки сервісу ви зможете придбати залізничні квитки в будь-який час доби за наявності будь-якого гаджета з доступом в інтернет. Якщо вам буде потрібна допомога з оформленням квитків, ви можете написати в чат техпідтримки на сайті. Крім залізничних розкладів поїздів на сайті сервісу є квитки на автобус і авіаквитки з тим же набором зручностей сервісу.