На шляху до знань ми завжди йдемо разом з підручниками й посібниками, саме вони виступають нашими поводирями, особливо в роки шкільного та студентського життя. Ми завдячуємо цим книгам нашим успіхам, нашій мудрості і грамотності, нашій обізнаності в різних сферах життя й науки.
Як і сотні років тому, сьогодні друковані матеріали займають провідне місце в освітньому процесі, хоча разом з ними активно використовуються передові освітні інструменти, які спираються на інтернет технології та цифровізацію. Вони формують онлайн бібліотеки та бібліотеки на цифрових носіях і суттєво урізноманітнюють та збагачують навчальну програму, проте не можуть стати повноцінною альтернативою друкованій літературі.
Як бачимо, у кожного учня й студента в арсеналі знаходиться широкий спектр освітніх інструментів з кожної дисципліни яку він вивчає. Книги в цьому процесі займають провідну роль, тому до їхнього вибору потрібно ставитися максимально серйозно.
Найкраща навчально-методична література, яка вона?
Якщо одним словом, то вона повинна бути якісною. Тут мова йде не тільки про якість друку і оформлення, а в першу чергу про якість викладення матеріалу. Він повинен легко й ефективно засвоюватися, продукувати нові знання і навички, покращувати й розширювати уже здобуті компетенції. Такий матеріал має бути актуальним і цікавим, підбиратися у відповідності до вікової категорії дитини, у ньому повинні міститися не тільки предметні компетенції, але й всебічно розвиваюча інформація, яка формує свідомість і розширює кругозір.
Саме тому така література створюються відомими науковцями, провідними педагогами й методистами, праці яких довели свою ефективність на практиці багаторічного використання. Лишень володіючи таким якостями, вона допускається до освітнього процесу грифом МОН України і придбати її можна у нас, в книжному інтернет-магазині Bookletka – https://www.bookletka.com/
Спектр цих матеріалів дуже широкий, в першу чергу сюди входять підручники та посібники, а також тренажери, збірники задач та текстів, НМК, ГДЗ , видання з підготовки до іспитів та екзаменів. Окрім того, вони доповнюються цифровими й онлайн бібліотеками, які залучають широкий спектр інтерактиву та візуалізації, користуючись не тільки текстовими, але й аудіо, відео та фото даними. Завдяки інтерактивній складовій, значно полегшується процес сприйняття теми уроку, а велика бібліотека даних, дозволяє поглиблено її вивчати.