Курс PHP з працевлаштуванням в Києві від IT-школи A-Level

Бажаєте засвоїти перспективну професію розробника та почати будувати власну кар’єру? Тоді запрошуємо вас на курси PHP в Києві!

На сьогодні PHP — це одна з найбільш актуальних та затребуваних мов програмування, бо вона має безліч переваг:

  • Низький поріг входження. Курси PHP для новачків в Києві нададуть можливість всім охочим засвоїти новий напрям з нуля в стислі строки.
  • Висока швидкість роботи та сумісність з різними платформами.
  • Простий синтаксис та зручність у використанні. Ви можете писати код в будь-якому редакторі.

Крім того, курс PHP в Києві від IT-школи A-Level передбачає вивчення популярного наразі фреймворку — Laravel. Цей фреймворк є зручним, гнучким, швидко розвивається.

Переваги курсу PHP для новачків в A-Level

A-Level — одна з найбільших IT-шкіл України, що пропонує навчання за 5 популярними напрямами: розробка, тестування, IT-менеджмент, digital-маркетинг та веб-дизайн.

Галузь розробки має найбільший попит серед студентів. Зокрема курс PHP в Києві після навчання в A-Level допомагає влаштуватися на роботу в IT-компанію та відразу почати кар'єрне зростання.

A-Level пропонує:

  • Безкоштовні додаткові заняття з англійської мови;
  • Навчання в режимі онлайн;
  • Сертифікат та гарантію працевлаштування для успішних випускників.

Курс PHP з працевлаштуванням в Києві — це ваша гарантія того, що за умови докладених зусиль, ви на юридичному рівні зможете претендувати на місце роботи за новою спеціальністю!

Перспективи розвитку після курсу PHP в Києві

Закінчивши навчання в A-Level, ви зможете працювати за різними напрямами. Мова програмування PHP підходить для розробки сайтів, веб-додатків, інтернет-магазинів, блогів, гостьових книг тощо.

Записуйтеся на курси PHP для новачків в Києві та почніть нове життя успішного розробника вже через 6 місяців!

Курси програмування PHP з працевлаштуванням – це саме той вибір, який дозволить вам за короткий термін якісно освоїти один з найбільш популярних напрямків IT!

Ця мова розробки дуже зручна і проста у використанні. Код можна писати у будь-якому графічному редакторі. Також курси IT для початківців в A-Level передбачають вивчення найбільш актуальних (серед роботодавців та програмістів) фреймворків. Для PHP це – фреймворк Laravel!

Шо через півоку ві навчетеся:

  • Створення інтерактивних веб-сторінок;
  • Побудова інтерфейсів web-додатків з використанням Ajax-технології;
  • Розробка мережевих баз даних;
  • Використання MySQL-технології у різних web-додатках.