Вигідна покупка одноразових рукавичок у Києві

Для запобігання простою у роботі важливо забезпечити стерильність матеріалів, з якими ви працюєте. У нашому Інтернет-магазині доступні одноразові рукавички медичні – будь-якого розміру та з будь-якого матеріалу.

Види рукавичок

Латексна продукція має еластичність, гнучкість і пружність, яка недосяжна при використанні поліетилену. Латекс – високоекологічний та натуральний матеріал. Рукавички з латексу представлені двома різновидами: діагностичні та універсальні. Основа цього виробу - каучукова смола з присадками, що покращують її властивості.

Нітрил – замінник каучукової смоли. Нітрилові рукавички мають такі якості:

  • неалергенність;
  • стійкість до слабких кислот і слаболужних розчинів;
  • покращений захист від проникнення вірусів та бактерій;
  • стійкість до температури до +80;

Вініл, або ПВХ, має такі переваги:

  • підвищена міцність на розрив;
  • незмінність форми при значному розтягуванні;
  • нечутливість до хімії середнього ступеня агресивності

Вінілові рукавички – гідна заміна попереднім їх видам. Одноразові рукавички важливі в кулінарії, клінінговому сервісі, на заводах зі збирання мікроелектроніки і т.д.

Як користуватися?

Якщо одна з рукавичок прокололася, а маніпуляції вимагають стерильності рук, то зніміть її, продезінфікуйте руку повторно та надягніть нову рукавичку. Це особливо важливо під час виконання хірургічних операцій. Такі рукавички завжди робляться стерильними.

У разі нестерильності маніпуляцій використовуються вироби більш загального призначення. Вони застосовуються при обмацуванні, масажі та інших маніпуляціях лікарів у процесі огляду пацієнтів.

Рекомендації щодо вибору

Перш ніж одноразові рукавички купити, зверніть увагу на такі ознаки: матеріал; стерильність; пудреність; розмір; компанія-виробник. Розміри рукавичок – для комплекції людини значень XS, S, M, L, XL. Хірургічні рукавички також представлені трьома додатковими розмірами. Оформити замовлення можна у чаті з менеджером на сайті магазину.