Ходунки для осіб з інвалідністю

Піклуючись про людей похилого віку, ви часто задаєтеся питанням, як можна полегшити їхнє повсякденне життя та мобільність, щоб вони залишалися максимально незалежними, що для них дуже важливо. На допомогу приходять ходунки для осіб з інвалідністю та людей похилого віку.

Також у пригоді будуть підйомники для осіб з інвалідністю. Вік, операції, дегенерації та інші захворювання, такі як ревматизм або хвороба Паркінсона часто призводять до обмеження рухів. Тоді варто подумати про обладнання, яким є ходунки для людей похилого віку. Які ходунки для людей похилого віку вибрати?

Що таке ходунки для людей похилого віку?

Ходунки для людей похилого віку — це спеціальна установка з алюмінію, яка призначена для підтримки людини похилого віку або людини з обмеженими можливостями у повсякденних діях, таких як вставання з ліжка, самостійне пересування, а іноді і як допомога в реабілітації. Ходунки для інвалідів — це величезна підтримка, яка дозволяє йому зберігати здатність самостійно пересуватися. Ходунки для літніх також можна використовувати як опору для слабких рук та ніг. Ходунки також є кращим вибором, ніж тростина. Ходунки для літніх також будуть більш вигідним варіантом порівняно з інвалідним візком (тобто крісла колісні), оскільки якось зобов'язують літню людину самостійно ходити з їх допомогою. Ходунки також адаптовані для людей зі слабкими м'язами рук.

Види ходунків та ходунків для людей похилого віку

Є кілька видів ходунків для людей похилого віку, це:

  • Жорсткі ходунки або інакше статичні ходунки — характеризуються тим, що людині, яка використовує ці ходунки для людей похилого віку, практично неможливо впасти, завдяки їх унікальній жорсткій і правильній установці. Через свою стійку конструкцію вони трохи важчі, тому ці ходунки для людей похилого віку підходять для людей, які не мають сильних м'язів і чия основна проблема полягає в збереженні рівноваги при стоянні або ходьбі.
  • Ходунки на колесах — цей вид ходунків для людей похилого віку підійде людям, у яких немає проблем зі збереженням рівноваги тіла. Колеса підтримують рівномірний рух, але вони також збільшують ризик втрати рівноваги людиною похилого віку, тому не рекомендуються людям, у яких недостатньо сили в руках, щоб мати можливість міцніше вхопитися за конструкцію у разі падіння.