Які медичні меблі вибрати для кабінету лікаря

Сучасний кабінет лікаря, стоматолога чи медсестри повинен бути належним чином обладнаний. Правильний підбір меблів дуже важливий. Він забезпечує безпечне та комфортне приміщення для прийому пацієнтів та виконання нескладних процедур. Відомо, що кожен спеціалізований кабінет буде мати дещо інше обладнання, але деякі елементи обладнання в кожному з них однакові. У наступній статті ми підкажемо, які медичні меблі та кушетки медичні вибрати та на що звернути увагу при покупці.

Основне обладнання

Найпростішими медичними меблями в кабінеті є: стіл лікаря, кушетка з ширмою, кушетка медична КРП, шафа для документів і медична шафа з медикаментами та різними приналежностями. У деяких кабінетах також можна знайти хірургічні столи. Що стосується кушетки, то найкраще вибрати кушетку з тримачем для паперу і регульованим узголів’ям. Що стосується картотеки, варто вибрати її навіть якщо кабінет невеликий, наприклад, вибравши менший стіл. Тому що картки пацієнтів за алфавітом однозначно покращують роботу. Крім того, положення зобов’язують вас зберігати документи таким чином, щоб сторонні особи не мали доступу до конфіденційних даних.

Медичні столи

У кожному кабінеті повинен бути стіл лікаря. Він повинен мати стільницю відповідного розміру, щоб мати можливість зберігати поточну документацію та водночас вільно працювати. Стіл для кабінету лікаря найкраще вибирати обладнаний ящиками і шафами. Завдяки їм картки пацієнтів не потраплять у поле зору обстежуваного та інших сторонніх осіб. Вартий уваги медичний стіл на колесах або модель з регульованими ніжками. Цікавим варіантом також є кутові моделі або з додатковим спальним місцем.

Медичні шафи

Новітні технології лазерного різання, які використовуються у виробництві шаф з нержавіючої сталі, роблять їх міцними та естетичними медичними меблями. У них можна зберігати ліки, засоби для дезінфекції ран, засоби для дезінфекції та багато інших речовин.

Вони також підходять для зберігання бинтів, перев'язувальних матеріалів, пластирів та хірургічних інструментів. Вони місткі, мають досить велику вантажопідйомність і виглядають дуже сучасно. Вони ідеально доповнять обладнання кожного кабінету і зроблять його ще більш функціональним. Крім того, як згадувалося раніше, вони дозволяють зберігати медичні записи, завдяки чому конфіденційні дані належним чином захищені. Вони також можуть стати в нагоді на рецепції.