Як вибрати матрац для себе для близьких

На ринку представлена ​​незліченна кількість моделей. Найкращі матраци для ліжок повинні забезпечувати виняткові умови для ночівлі та мати оздоровчі властивості. Було б добре, якби вони не накопичували домашній пил. У той же час вони повинні належним чином захищати хребет і м'язи — щоб після пробудження ми були максимально відпочили та розслаблені.

Можна порекомендувати двосторонній ортопедичний матрац азалія матролюкс, оснащений інноваційною системою підтримки з посиленням на боковинах матраца. У поєднанні з сучасним пружинним блоком це робить матрац зручним і комфортним, збільшує термін його служби, зберігає його ортопедичні властивості. Придбати його можна у магазині Матрац центр.

Вага спального місця і матраца

Які найкращі матраци для двоспального, односпального або дитячого ліжка? Почнемо з ваги людини, яка на них спить. Вважається, що чим важчий користувач, тим жорсткішим має бути матрац. Однак твердість матраца та те, як ми на ньому спимо, суперечить цьому поділу. Деякі з нас вважають за краще спати на більш м’якій поверхні, інші — на більш жорсткій. Ось чому варто придбати матрац, який є двостороннім з різним ступенем жорсткості та може бути перевернутий на інший бік у разі проблем. Кращі матраци для дітей — це матраци з поролону або Боннель.

Антиалергенні матраци

Як вибрати матрац для спальні алергіка? Майже половина українців страждає на алергію. Найчастіше ми маємо алергію на кліщів домашнього пилу, а точніше на їх послід. Ці мікроскопічні павукоподібні живляться мертвими клітинами шкіри, які знаходяться всюди, особливо в постільній білизні та матрацах. Для розвитку їм потрібні теплі і вологі умови. Тому для забезпечення здорового сну алергіків ми рекомендуємо матраци, в яких утруднений розвиток кліщів. Такими моделями є поролонові матраци, латексні матраци  та матраци з термопласту. Найкращі матраци для сну — ті, які не викликають алергії!

Положення для сну та матрац

Ще один аспект, на який слід звернути увагу — це положення під час сну. Сон є найефективнішим, і наше тіло найкраще відпочиває, коли хребет знаходиться у своєму природному положенні. Тому найкраще положення — лежачи на спині. Тоді жоден з м’язів не напружений, і ми повністю відновлюємося протягом ночі, і вранці можемо прокинутися без болю в плечах, шиї, стегнах або спині. Дуже гарним рішенням для сну в такому положенні є багатокишенькові матраци, мікрокишенькові матраци та латексні матраци.