Реєстрація благодійної організації в Україні

Благодійна організація являє собою фонд, що збирає кошти на допомогу нужденним: інвалідам, дітям, які залишилися без піклування батьків, людям, які потребують дорогого лікування, жертвам стихійних лих. Крім цього, благодійна організація може сприяти сфері культури, науки і мистецтва.

Керівник організації повинен віддавати 80 відсотків виручених коштів нужденним, а решта 20 йдуть на зарплату співробітникам компанії та інші витрати. Керівник організації зобов'язаний зібрати всі необхідні документи для створення фонду, а також вибрати засновників.

Порядок оформлення благодійної організації

Для відкриття благодійної організації потрібно збір документів і деякий час на отримання дозволу. Реєстрація благодійної організації відбувається і виконується керівником у наступній послідовності:

  1. Реєструє організацію в держреєстрі.
  2. Подає документи в податкову службу.
  3. Реєструє засновників.
  4. Оформляє Статут фонду.
  5. Відкриває банківський рахунок для збору коштів та отримує реквізити.

Кількість засновників керівник має право визначати сам-за законом обмежень немає. Також керівник благодійної організації повинен заручитися підтримкою меценатів і спонсорів, готових пожертвувати кошти на благодійність.

Благодійна організація може співпрацювати як з фізичними, так і з юридичними особами. Останній варіант передбачає роботу з платіжними документами, оформленням посилок та інших формальностей. Коли організація публікує оголошення про збір коштів на благодійність, Керівник зобов'язаний пред'явити необхідні довідки та інші докази ситуації, в якій необхідна допомога.

Відкрити благодійну організацію

Якщо вам потрібна допомога у відкритті благодійної організації, ми готові Вам посприяти. Для цього вам потрібно залишити заявку на сайті. Найближчим часом наш співробітник зв'яжеться з вами, щоб повідомити, які документи вам потрібно зібрати. Взаємодія з вищестоящими інстанціями ми повністю беремо на себе. Документи для вашої організації будуть готові найближчим часом.

З будь-яких питань ви завжди можете зателефонувати нашому консультанту-ми гарантуємо стабільний зворотний зв'язок протягом усього процесу оформлення фонду в Украiнi. Також нагадаємо, що благодійна організація являє собою фонд, що збирає кошти на допомогу нужденним: інвалідам, дітям, які залишилися без піклування батьків, людям, які потребують дорогого лікування, жертвам стихійних лих.