Підйомник для інвалідів — ціна і застосування

Догляд за людиною з обмеженими можливостями пересування може бути набагато легшим, одночасно підвищуючи комфорт і безпеку пацієнта. Є ліфти для інвалідів.

Переваги та використання ліфтів для людей з обмеженими можливостями

Підйомна платформа для інвалідів для інвалідів має багато переваг як для пацієнта, так і для особи, яка за ним доглядає. Незаперечною перевагою буде те, що для роботи цього пристрою не потрібно застосовувати силу. Це обладнання дає можливість доглядати за хворими, навіть якщо доглядальник вже літній або худорлявий і невисокого зросту. Тоді найзручнішим варіантом буде вибір настінного підйомника з дистанційним керуванням. Його використання обмежується одяганням спеціального жилета на пацієнта, прикріпленням його до пристрою, і пацієнта можна легко транспортувати до відповідної кімнати призначення. Використання підйомника для інвалідів абсолютно безпечно, а його збірка дуже проста і не вимагає додаткових витрат. Вам навіть не потрібно ремонтувати будинок чи вносити будь-які архітектурні зміни. Тому це економічне та, крім того, естетичне рішення.

Вибираючи настінний підйомник, вам навіть не доведеться турбуватися про пороги, розширення дверей або обмежений простір у ванній кімнаті.

Ще однією перевагою ліфтів для інвалідів, які виготовляє компанія СІТІ ЛІФТ, є їх легке переміщення між кімнатами. Ви можете закріпити основу пристрою безпосередньо на стіні, або на стелі чи підлозі. Вибираючи цей вид медичного обладнання, пацієнт може розраховувати на високий комфорт і безпеку. Ліфти для інвалідів універсальні. Вони будуть використовуватися для транспортування пацієнта в будь-яку кімнату в будинку. Вибираючи настінний підйомник, вам більше не потрібно інвестувати у ванну, транспортну чи реабілітаційну модель. Такий пристрій не займає багато місця в кімнаті, а дає багато можливостей. Придбання такого розширення економить гроші та простір вдома, оскільки немає необхідності вкладати кошти в ряд інших зручностей для пацієнта.

Оскільки слінг у підйомнику має належний профіль, немає ризику випадання пацієнта з нього. Підйом пацієнта ефективний і неінвазивний. Стрілу можна використовувати в будь-яких умовах, включаючи контакт з водою. Аксесуари підйомників можна адаптувати до поточних потреб пацієнта та специфіки квартири, оскільки на вибір є різні типи підтримуючих жилетів та змінних вішалок.