3 правила фарбування волосся в домашніх умовах, які потрібно запам'ятати

Фарбування волосся в салоні часто дороге, тому варто спробувати пофарбувати волосся самостійно вдома. Найважливіше при фарбуванні волосся – це правильно підібрати фарбу під ваш природний колір волосся і відтінок шкіри. Фарбування оживляє колір волосся та ефективно приховує сивину. Щоб фарбування вийшло ідеальним, необхідно дотримуватися наступних правил.

Правильна міцність фарби

Перш ніж купувати фарбу, подумайте, чи хочете ви, щоб колір тримався довше, чи хочете, щоб він тримався лише кілька прань. Якщо ви прийняли рішення, виберіть препарат з потрібною силою. На ринку є стійкі фарби, а також креми для фарбування, які найкраще підкреслять природний колір волосся і протримаються кілька тижнів.

Правильний колір фарби

Фарбування волосся - це процедура, яка може кардинально змінити вашу зовнішність, тому вибір правильного кольору вкрай важливий. Більшість жінок при виборі фарби орієнтуються на фото на упаковці. Це дуже велика помилка, адже не вказувався натуральний колір моделі. Часто ефект від фарби для волосся далекий від ефекту на коробці. Тому ніколи не орієнтуйтеся на фото моделі, а дивіться опис, тон і таблиці, в яких показано вплив фарбування на різні відтінки волосся.

Якщо у вас світла шкіра та очі, ви добре виглядатимете зі світлими відтінками волосся, а якщо у вас смаглява шкіра, ви добре виглядатимете з темними відтінками. Теплі відтінки варто вибирати дамам з оливковим кольором шкіри. Коли мова заходить про зміну кольору, не забувайте вибирати колір, який на два тони світліший або темніший за ваш природний колір волосся.

Коли справа доходить до екстремальної зміни кольору, наприклад, від каштанового до світлого, можуть знадобитися додаткові процедури. Інтенсивне відбілювання вимагає використання важких хімікатів, таких як відбілювач. Якщо ви ризикуєте використовувати відбілювач самостійно, ви повинні враховувати, що ефект може бути далеким від ідеального, а отриманий колір може бути неприродним. Крім того, через сильну дію освітлювача є серйозний ризик «спалити» волосся. Фарбування волосся – це процедура, яка має змінити ваш зовнішній вигляд, а не погіршити стан волосся, тому у разі такої зміни кольору краще довірте це професіоналу.

Тест на чутливість

Якщо ви фарбуєтеся вперше, зробіть тест на алергію. Нанесіть невелику кількість фарби на шкіру в області згину ліктя або за вухом і змийте через кілька хвилин. Якщо через два дні почервоніння не з'явиться, можете бути впевнені, що фарбування волосся безпечне для вас і не викличе побічної алергічної реакції. Про це та інше читайте на сайті https://alexandraandreeva.ua