Навчання в автошколi в Києва

Сьогодні навички водіння автомобіля є одними з найважливіших. Багато добираються на машині на роботу, відвозять дітей до школи, дитячий садочок і на гуртки, їздять на шопінг, у справах і у відпустку. Автошкола в Києві пропонує всім бажаючим пройти курси, отримати водійські права і почати вже водити автівку.

Наші переваги

Щоб навчатися в нашій автошколі, потрібно всього дві умови - повноліття та бажання навчатись. Вибираючи навчання водінню у нас, Ви отримуєте низку переваг як клієнт:

  • досвідчені викладачі та інструктори;
  • максимум корисної практики, постійний зворотний зв'язок з інструктором;
  • можливість вибрати зручний для себе розклад теоретичних і практичних занять;
  • доступні ціни на навчання;

Спочатку учень відвідує теоретичні заняття, щоб зрозуміти, як влаштований автомобіль, які дорожні знаки є на дорозі і що вони означають, які особливості руху по міських дорогах і заміських трасах, техніка безпеки для водія і пасажирів.

Далі починаються практичні заняття з інструктором, які передбачають їзду по місту. Після закінчення навчання учень складає іспити з водіння і, якщо успішно справляється з усіма випробуваннями, отримує водійські права. Багато хто усвідомлює вартість навчання в автошколі, тому з кожним роком тут все більше нових учнів різного віку, чоловіків і жінок, мета яких - навчитися водити, щоб просто їздити або заробляти на своєму авто.

Приєднатися до школи водіння

Бажаючі навчитися водити можуть відправити заявку по телефону або через форму зворотного зв'язку на сайті. Адміністратор школи обговорює розклад, який підходить учневі, і призначає інструктора, який буде з ним працювати. Школа гарантує доступну подачу інформації, контроль всіх практичних навичок і своєчасну видачу документів після іспиту. Всі гарантії перераховані в договорі про співпрацю, який укладається між школою і учнем перед навчанням.

Ви можете залишити свої відгуки про роботу інструкторів і школи в цілому, а також свої побажання через форму зворотного зв'язку. Школа приймає учнів протягом усього року. Для проходження навчання потрібно попередньо пройти медогляд і надати медичну довідку, вся інформація - у адміністратора школи. З актуальним розкладом груп та інструкторів ви також можете ознайомитися на сайті.