Збiльшення губ у Львовi - що та як

Пухкі, чуттєві губки – це не просто данина моді, а справжній внесок у свою зовнішність, який по достоїнству оцінять оточуючі. Кожна жінка відчуває себе красивою і бажаною, посміхаючись чітко окресленими і яскравими губами. Салон краси від Тетяни Луцик пропонує Збільшення губ у Львові. Процедура виконується за допомогою ін'єкцій ботокса в ореоли губ.

Це сприяє їх збільшенню і надає їм красиву форму. Правильно підібрана дозування ботокса робить губи природними, так що жінка виглядає привабливо, а її обличчя знаходить гармонійні риси. 

Ботокс у Львові високої якості, тому губи після процедури надовго зберігають свою форму. Найголовніше-щоб у пацієнтки не було алергії на цю речовину. Косметолог виконує всі маніпуляції акуратно і безболісно. Після закінчення процедури пацієнтці докладно пояснюють, як вести себе, щоб губи швидше відновилися. Варто враховувати, що ін'єкції ботокса необхідно повторювати раз на півроку, інакше губи здуються, і ефекту від процедури не буде.

Крім уколів ботокса, салон також пропонує послуги "smas ліфтинг Львів". У такій процедурі потребують пацієнтки з ознаками вікового старіння шкіри і втрати функцій м'язів обличчя, коли куточки губ повзуть вниз, а верхня губа загинається і втрачає свою естетичність. Smas ліфтинг Львів проводиться за допомогою ультразвукових хвиль, коли шкіра і кругові м'язи рота зчіплюються разом. Процедура повністю безболісна, так що пацієнтка може розслабитися і відчувати себе комфортно. Процедура надае наступний ефект:

  • запускае синтез колагену;
  • пiдтягуэ верхню губу;
  • омолоджуэ зону бiля губ;
  • зменьшуються носогубнi складки;
  • пiднiмають куточки рота;

Така процедура рекомендується жінкам старше 35 років, так як саме в цьому віці знижується рівень колагену в жiночей шкірі. Записатися на прийом до косметолога можна по телефону або через форму зворотного зв'язку на сайті. Прайс-лист послуг також міститься на головній сторінці салону краси. Тут працюють досвідчені косметологи, постійно підвищують свою кваліфікацію, тому салон гарантує ефект і безпеку. Адміністратор підбере будь-який зручний час для запису до косметолога, вам потрібно буде підтвердити запис напередодні прийому.