Підтяжка обличчя нитками APTOS

Багато жінок після 30 років відзначають у себе проблеми з тонусом шкіри обличчя. Багато хто віддає перевагу для вирішення цієї проблеми ботокс, проте є альтернатива - нитки Аптос. Підтяжка обличчя з нитками Aptos - це безпечна та эффективна процедура, яка працюэ делiкатно та допомогуэ уникати без хірургічноi операцii.

Нитки внедряються під шкіру через мікроскопічні проколи без слідів, швидко вживаються в тканинах шкіри і дозволяють успішно домогтися підтягнутого овалу обличчя і посвіжілої шкіри.

Салон краси Radiesse пропонує послуги підтяжки обличчя нитками Aptos. Нитки для цієї мети можуть бути виготовлені з поліпропілену або капролаку, також вони можуть мати форму дротяного скальпеля. Нитки після процедури розсмоктуються самі і повністю виводяться з організму протягом року.

Особливості процедури підтяжки обличчя

Процедура підтяжки нитками Аптос часами треба від півгодини до двох з половиною годин, в залежності від області впливу і кількості зон, де треба коррэкцiя. Косметолог виконує процедуру наступним чином:

  1. Ретельно обробляє шкірні покриви антисептиком.
  2. Робить позначки для введення ниток і малює напрямні лінії.
  3. Вводить анестетик для зняття больових відчуттів.
  4. Робить мікроскопічні проколи, вводить під шкіру канюлі з шовним хірургічним матеріалом.
  5. Нитка Аптос залишається всередині тканин шкіри обличчя, потім підтягується до потрібного рівня за обидва кінці, а останнi нитки обрізаються.

Матеріал Аптос має насічки, які у процессi розкривання створюють основу для формування рельєфу обличчя. На ньому в подальшому організм нарощує колагеновi волокна, яки роблють шкірний покрив гладким та еластичним. Важливо, щоб у жінки не було алергії на складові ниток - це косметолог заздалегідь уточнює перед прийомом.

Записатися на процедуру підтяжки обличчя

Якщо ви бажаєте записатися на ліфтинг Аптос у Львові, ви можете зробити це через форму зворотного зв'язку на сайті. Ціна процедура вказана в прайс-листі на сайті. Ми гарантуємо високу якість процедури, повну безпеку для здоров'я і відсутність побічних ефектів. Кожному клієнту ми забезпечуємо індивідуальний підхід, комфорт і позитивну атмосферу, щоб клієнтка пішла в гарному настрої.