Метод Каллана у вивченні англійської мови

Протягом кількох років метод Каллана був одним із найпопулярніших способів вивчення англійської мови. Яскравий рекламний слоган «Англійська в 4 рази швидше» переконав багатьох. Це – акредитовані курси англійської мови. Чи справді метод Каллана є золотою серединою для всіх, хто хоче вивчити англійську не тільки ефективно, але й швидко? Що це за спосіб навчання? Які його переваги та недоліки?

Відповіді ви знайдете в нашій статті нижче. Також дивіться більше за посиланням https://smile-school.kiev.ua/onlajn-uroki/.

Як це працює?

Ціна онлайн курсів англійської мови в SMILE SCHOOL залежить від багатьох факторів. Уроки на курсі англійської мови методом Каллана відрізняються від того, з чим ми можемо зіткнутися при комунікативному методі. Військова стройова підготовка добре видно в базовій методиці: викладач дуже швидко ставить питання, на який учень повинен відповісти, не замислюючись і не замислюючись, використовуючи ті самі слова, що і в підручнику. Заняття починаються з швидкого повторення матеріалу попереднього уроку, потім починається власне навчання, тобто питання та відповіді. Які особливості способу Каллана?

Темп - викладачі говорять не з природною швидкістю, а приблизно в півраза швидше (більше 200 слів на хвилину), використання польської мови мінімальне і не перевищує 10%, пропозиції, які вимовляють учнем, повинні бути ідентичні зразку, і кожна помилка негайно виправляється викладачем, ні типових граматичних вправ, підручник чорно-білий, навчання читання та письма становить невеликий відсоток занять.

Для кого призначен метод Каллана?

Чи може кожен вивчити англійську за методом Каллана? Це залежить від того, як ми визначаємо термін «вчитися», тобто яка саме ваша мета навчання і що вас найбільше хвилює. Метод Каллана, як і будь-який інший, має як переваги, так і недоліки, і те, як ви сприймете його, тісно пов'язане з тим, для чого вам потрібно знати англійську мову.

І прихильники, і противники англійської «в 4 рази швидше» виключно одностайно стверджують, що вона працює насамперед для новачків. Якщо ви вже пройшли цей етап, розгляньте інший спосіб навчання.

У приватному порядку Робін Каллан вважався любителем британської літератури і злегка озлобленим традиціоналістом, який не дуже втішно відгукувався про жінок.