гобеленові подушки

Вироби з гобелена сьогодні користуються великим попитом у любителів затишку в домашньому інтер'єрі. Подушки з гобелена виглядають особливо охайно та затишно, так як у багатьох асоціюються з теплотою і турботливими руками бабусі, так як вишивка на гобелені – це гарний візерунок і копітка праця, який за ним ховається.

Гобеленові подушки гармонійно виглядають в інтер'єрі спальні, вітальні або дитячої. Можна вибрати будь-який малюнок, який впишеться в колірну гамму кімнати і порадує домочадців. Завдяки гобеленовим подушкам кімната буде виглядати більш світлою і затишною, і гості із задоволенням сядуть відпочити і поспілкуватися на диван, де є ці милі речі.

Вибір гобеленових подушок

Гобелен – це матеріал ручної роботи, який тчуть на спеціальних верстатах. Зверху на гобелен наноситься малюнок за схемою кольоровими нитками. На гобеленових подушках можна зустріти наступні візерунки:

  • тварини: котики, зайці, ведмежата, білочки;
  • природа: ліси, озера, поля;
  • фрукти і овочі, ягоди;
  • персонажі з мультфільмів;
  • абстратні картинки;

Також на поверхню гобеленової подушки можна нанести зображення з фотографії, заздалегідь підготувавши фото і колірну гамму ниток для верстата. Гобеленова подушка з малюнком стане гідним подарунком для близької людини до будь-якого свята і просто в якості знака уваги. Гобеленові подушки надовго зберігають свій естетичний зовнішній вигляд. При необхідності чохол з гобелена можна легко зняти і випрати в машинці. Гобелен відрізняється стійкою до зносу і механічних пошкоджень, тому підходить для будинку, де є маленькі діти і Домашні тварини.

Гобеленові подушки не втрачають своєї форми, якщо підібрати правильний наповнювач. Чохол легко надівається на подушку і знімається за допомогою замка на блискавці.

Де замовити гобеленові подушки

Придбати гобеленові подушки з малюнком можна в спеціалізованих магазинах або майстернях на замовлення зі своїм малюнком, якщо у вас є власні ідеї по дизайну. Як правило, виготовлення такої подушки займає від трьох днів, в залежності від розміру і складності малюнка. Можна замовити таку подушку або комплект з доставкою в будь-який регіон України. Замовлення на виготовлення гобеленових подушок приймаються в будь-який час, в тому числі в свята.