Просування сайтів

Замовивши красивий сайт із зручною навігацією, багато власників вважають, що на цьому їх витрати вичерпані, і тепер залишається лише чекати на приток відвідувачів і зростання продажів. Однак на практиці цього чомусь не відбувається, що змушує неабияк понервувати.

Ймовірно, проблема полягає у відсутності заходів щодо просування – адаптації сайту під вимоги пошукових систем та базові запити цільової аудиторії. Без розкрутки ви не зможете добитися популярності сайту і зростання кількості його відвідувачів - частково через величезну конкуренцію, частково через політику провідних пошукових систем. Тому відразу ж, як тільки створення сайту добігло кінця, необхідно потурбуватися про його просування, звернувшись за допомогою до фахівців.

Азбука оптимізації: послідовність дій щодо розкручування ресурсу

Щоб просування сайту на початкових етапах обійшлося без зайвих витрат, діяти рекомендується в такій послідовності:

  • Роботу краще розпочати з базової внутрішньої оптимізації. Вона передбачає детальне опрацювання змісту сайту, а також складання семантичного ядра запитів для подальшого просування, використання сервісів та лічильників для відстеження відвідувань, а також оформлення коректного переходу на всі існуючі сторінки ресурсу.
  • Одразу після завершення цього етапу необхідно зайнятися підготовкою тематичного контенту. Секрет його успіху – унікальність та актуальність для користувачів, прозорість та достатній обсяг для пошукових систем, а також відсутність переспаму за ключовими словами, що може спричинити тривале ігнорування сайту з боку пошукових систем.
  • Одночасно із наповненням варто ще раз перевірити працездатність всіх елементів сайту – опції зворотного дзвінка, анімації, слайд-шоу. Все має завантажуватись за лічені секунди, коректно відображатися на екрані мобільного телефону або планшета, а також не викликати зависання всього ресурсу.

Перелічені заходи – чудова база для майбутніх робіт із зовнішнього просування сайту.

Секрети оптимізації сайту

Де замовити професійне просування сайту

Веб-студія Ixtlan запрошує до співпраці приватних та юридичних осіб, які бажають замовити seo просування легальними методами з гарантією отримання довготривалих результатів. Орієнтуючись на тематику ресурсу та висловлені побажання, команда фахівців підбере оптимальний варіант розкручування, що враховує специфіку роботи пошукових систем та запити користувачів. Усі заходи будуть детально узгоджені із замовником, а на його запитання щодо нюансів просування будуть надані вичерпні відповіді. Дзвоніть, щоб уже завтра розпочати спільну роботу з розкрутки нового проекту і швидше досягти його популярності.