Курси ораторської мистецтва

Грамотна і поставлена мова повинна бути у кожної людини, яка бажає стати успішним і відбутися в професії. Уміння чітко, красиво і артикульовано говорити - запорука успіху в будь-якій діяльності, особливо якщо доводиться спілкуватися з людьми і публічно виступати. Важливо, щоб у людини був поставлений голос, а інтонація була вільною і впевненою.

Наша школа риторики пропонує всім бажаючим пройти курси ораторського мистецтва. У нас працюють досвідчені викладачі з ораторського мистецтва та сценічної мови. Завдяки нашим курсам ви навчитеся грамотно і впевнено говорити, розташовуючи до себе співрозмовників і вирішуючи будь-які комунікативні завдання.

Особливості онлайн-навчання ораторському мистецтву

Заняття з ораторської мистецтва включають в себе цілий ряд аспектів:

  • робота з диханням. В процесі говоріння важливо правильно брати дихання і розподіляти його протягом всієї фрази;
  • робота з артикуляцією, щоб чітко і розбірливо вимовляти слова, адже розбірливе вимова-один з найважливіших аспектів;
  • акторська майстерність, робота з інтонацією;
  • підготовка до публічного виступу, структурування своєї промови;
  • практика публічних виступів;

Навчання ораторському мистецтву має прямий зв'язок з психологією, адже в процесі навчання людина долає ряд психологічних бар'єрів і комплексів, вчитися поважати себе і реалізувати свій потенціал. Наші випускники успішно виступають на публічних заходах, отримують підвищення по роботі, а їх найближче оточення відразу помічає позитивні зміни в мові і манері спілкуватися.

Записатися на курси ораторської майстерності

Якщо вас зацікавили курси ораторської майстерності, ви можете записатися до нас на заняття через форму зворотного зв'язку на сайті. Ми приймаємо учнів усіх вікових категорій: у нас займаються діти, підлітки і дорослі. Після закінчення навчання кожному учню видається сертифікат про проходження курсів ораторського мистецтва.

Завдяки нашим заняттям Ви зможете чітко і впевнено говорити, використовуючи свої навички в повсякденному житті, роботі і творчості. Наші викладачі допоможуть вам навчитися володіти голосом і змінити своє життя на краще! Швидше записуйтеся на наші заняття - не пропустіть свій шанс бути почутими