Щоб забезпечити вашому бізнесу ефективну та стильну упаковку, ми, компанія "Чернігів Пекедж", пропонуємо целофанові пакети високої якості, виготовлені з поліетиленової гранули преміум класу.

Наші пакети відповідають всім вимогам виробництва та забезпечують надійний захист вашого товару від механічних впливів, зміни температури та інших факторів.

Особливість наших пакетів полягає не лише у їх якості, але й у стильному дизайні. Ми маємо запатентовані дизайни, які роблять нашу упаковку неповторною та привабливою для клієнтів. Нанесення будь-якого логотипу на наші поліетиленові пакети стає легким завдяки використанню сучасних флексодрукарських та шовкодрукарських технологій. Наші логотипи стійкі до будь-яких впливів та завжди виглядають чітко та привабливо.

На складі у нас завжди в наявності широкий асортимент поліетиленових пакетів та целофанових мішків різних розмірів та з різними логотипами. Але якщо вам потрібно унікальне пакування з вашим логотипом, ми готові розробити лінію пакування, що відповідає вашим потребам та бренду. Наші клієнти будуть в захваті від блиску, прозорості та яскравих деталей наших пакетів, а ви зможете використовувати їх повторно, що буде додатковою рекламою для вашого бізнесу.

Наша компанія має два цехи виробництва, один з яких розташований неподалік від кордону з Європейським Союзом. Ми використовуємо новітнє обладнання та технології для виготовлення наших пакетів з поліетилену. Завдяки цьому ми можемо гарантувати якість та дотримання всіх технічних стандартів.

Процес виготовлення наших пакетів включає кілька етапів, починаючи від формування поліетиленової плівки та закінчуючи фасуванням готової продукції. Кожен етап виробництва контролюється нашими кваліфікованими спеціалістами, щоб забезпечити високу якість кожного пакета.

Співпраця з "Чернігів Пекедж" - це завжди вищий рівень якості та сервісу. Ми працюємо на ринку вже 13 років і завжди готові задовольнити потреби наших клієнтів, надаючи їм найкращі упаковочні рішення. Звертайтесь до нас, і ми з радістю допоможемо вам створити ідеальну упаковку для вашого бізнесу.