Школа ESTI за британською програмою в Кракові

Якщо ви хочете дати вашій дитині не просто хорошу освіту, а справжню путівку в майбутнє, школа з британською програмою в Кракові ESTI чекає вас! Тут реалізуються найсучасніші навчальні програми, а дітей навчають двома мовами, щоб вони впевнено володіли англійською і без бар'єрів спілкувалися в мовному середовищі.

Переваги навчання в школі ESTI

Основний акцент в навчанні в школі Estischool робиться на математиці, природничих науках та іноземних мовах. Концепція навчання полягає в тому, що учні виходять за рамки шкільної програми, вивчаючи не тільки теорію, а й пізнаючи світ досвідченим шляхом за допомогою експериментів, виконання творчих проектів і спілкування з однолітками. Для викладачів важливо виховати не тільки хороших учнів, а й людей з активною життєвою позицією, готових робити світ кращим завдяки своїм знанням.

Школа приймає дітей з 3-5 років, займаючись з ними в форматі дитячого садка, коли основна увага приділяється загальному розвитку дитини. Далі діти поступово освоюють необхідні навички читання і письма рідною та іноземною мовами, вчаться виконувати математичні дії, вивчають природничі науки.

Навчання в школі ESTI дає цілий ряд переваг учням:

  • навчання в двомовному середовищі;
  • об'єктивний зворотний зв'язок: оцінки за тестами, докладне пояснення, над чим потрібно попрацювати учневі, щоб досягти прогресу;
  • гарне матеріально-технічне забезпечення: просторі класи, кабінети для розвиваючих занять, тренажерні зали, їдальня;
  • регулярні творчі заняття та майстер-класи з живопису та декоративно-прикладної творчості;
  • сучасна бібліотека з великою кількістю книг та інших ресурсів для пошуку інформації;

У період літніх канікул школа працює у форматі табору, тому діти завжди будуть зайняті корисними справами та спілкуванням з однолітками. Крім безпосередньо навчання, тут також доступні курси підготовки до школи.

Записатися до школи ESTI

Якщо вас цікавить навчання в школі ESTI, ви можете подати заявку на сайті, вказавши ПІБ батька і дитини, а також контактний телефон для зв'язку. З вами найближчим часом зв'яжеться менеджер, щоб записати вас на співбесіду. Дітей приймають на навчання кожен навчальний рік з вересня. Запишіть дитину в школу ESTI і забезпечте йому потужний старт в майбутнє!